Domů / Novinky / Posílejte originálně zabalené zásilky
Proč nakoupit u nás
  • Doprava již od 79 Kč.
  • Od 5000 Kč ZDARMA!
  • Vše skladem
  • Dodání do 2 pracovních dní

    

Informace

+420 603 503 855

Po-Pa 8:00-16:00

e-mail: obaly@nwc.cz

Odběr novinek

Posílejte originálně zabalené zásilky

Náš partnerský e-shop hurapapir.cz pro Vás připravil článek týkající se balení (nejen) dárků. A co vy, budete zdobit, fotkami a "scrap artem" i dárky?

Ač se to nezdá a hodně lidí si to nechce připustit, blíží se Vánoce. Tyto svátky jsou oblíbené hlavně u dětí, které se těší na dárky. Přes všechen předvánoční shon a stres vás ale určitě potěší každý dárek, který od svých blízkých dostanete. Určitě nejde o fakt, že jste dostali drahý dárek, ale jde o to, že si na vás někdo vzpomněl. Správný dárek by měl být krásně zabalený. Asi vás napadne, že ve vánočním balicím papíru, nahoře se stuhou. Ano, tak by opravdu asi měl vypadat, když je pod stromečkem. Ale aby pod stromeček vůbec doputoval, musí se pořádně zabalit už v e-shopu, odkud ho zákazník nakupuje.

U balení je důležitá rychlost

Pokud vlastníte e-shop, už jistě víte, že před svátky výrazně roste obrat. S tím je spojená samozřejmě zvýšená expedice zboží, na balení krabic a balíků zbývá méně času než obvykle a rychlá řešení balení zboží přijdou vhod. Na stránkách našeho mojeobaly.cz najdete vše potřebné, co vám pomůže překonat stres u balení zboží.

Pro nejmenší zásilky můžete vybírat z široké nabídky bublinkových obálek. Ty jsou pro zasílání méně objemného zboží ideální. Nepotřebujete krabici, balicí papír, lepicí pásku ani provázek - vše jednoduše vložíte do obálky a přehnete konec obálky se samolepkou.

Hotovo za několik vteřin

Posíláte-li objemnější zásilky, přijdou vhod kartonové krabice. A než celý rok shánět a skladovat různé velikosti a tvary krabic, je jednodušší u nás nakoupit složené krabice, které poskládáte během několika vteřin.

Pro atypické zásilky různých tvarů a velikostí (pod stromečkem často bývají hokejky, kola, lyže apod.) doporučujeme využít bublinkové fólie, které dokonale ochrání vaši zásilku a budete mít jistotu, že pár dní před Vánocemi nepřijdete o nespokojeného zákazníka, kterému přišlo poškozené zboží, ačkoliv jej poškodil přepravce.

Samozřejmostí našeho e-shopu jsou obchodní řešení na míru. Proto chystáte-li se nakupovat vetší množství obalového materiálu, obraťte se na náš tým, rádi vám vyjdeme vstříc s individuálními podmínkami.

Skvělá možnost jak zdobit dárky

Svýmy dárky děláte v období Vánoc radost mnoha lidem, kteří jej najdou pod stromečkem. Ani vy určitě nezapomínáte na své blízké, kterým nadělíte dárky nebo vánoční přání. Pokud posíláte přání svým obchodním partnerům, stojí za to nad jeho formou popřemýšlet. Protože hezky zpracované přání si lidé zapamatují a schovají - příště se na vás mohou znovu obrátit. A nejen proto zažívá scrapbooking takový boom. Navštivte náš partnerský e-shop hurapapir.cz a načerpejte inspiraci, jaká přání letos můžete třeba i sami vyrobit a potěšit tak své okolí. Krabice, které pošlete ze svého e-shopu můžete vyzdobit mnoha scrapbookovými motivy, ať už jde o speciální barevné papíry, stuhy nebo rámečky, takto vyzdobený balík udělá radost každému zákazníkovi. Na našem partnerském e-shopu například najdete stovky druhů okrasných razítek, která dozdobí jakoukoliv zásilku. Chcete-li kreativitu nechat na zákaznících, přibalte do své zásilky malý bonus - scrapbookovou sadu, ze které svým blízkým mohou sami vytvořit originální přání nebo obal vánočního dárku.