Domů / Novinky / Balení vašeho zboží nemůže být jednodušší
Proč nakoupit u nás
  • Doprava již od 79 Kč.
  • Od 5000 Kč ZDARMA!
  • Vše skladem
  • Dodání do 2 pracovních dní

    

Informace

+420 603 503 855

Po-Pa 8:00-16:00

e-mail: obaly@nwc.cz

Odběr novinek

Balení vašeho zboží nemůže být jednodušší

Bez internetového obchodu dnes většina kamenných prodejen neuspěje. Obrovská výhoda online prodeje však při expedici zboží může zejména drobnější podnikatele bez zaměstnanců stát velké množství drahocenného času. Nejvíce ho ztratíte výběrem vhodných obalů a kartonových krabic a cestou do kamenného obchodu. I samotné balení obchodních balíků s nevhodným vybavením a špatnými rozměry krabic vás stojí čas. Cestování pro obalovou techniku navíc není levné. Využijte proto nabídku e-shopu mojeobaly.cz a nakupte vše pohodlně online s individuálními obchodními podmínkami a množstevními slevami i pro ty nejmenší obchodníky. Vnímáme potřeby našich zákazníků a proto sortiment rozšiřujeme, například i o pokladní pásky.

Šetřete čas i peníze s online nákupem obalů

E-shop mojeobaly.cz nabízí širokou škálu balicích a obalových materiálů, krabic a příslušenství pro snadné balení velkého množství obchodních balíků. V našem e-shopu můžete jako vlastník internetového obchodu získat výhodné a individuální nákupní podmínky, díky kterým nakoupíte obalovou techniku přesně na míru a s co nejmenšími náklady. Nebudete muset nikam jezdit, zásilku doručíme k vám do obchodu.

Jak nakupovat na mojeobaly.cz?

U nás pohodlně během několika minut pohodlně vyberete krabice všech velikostí, obalové fólie a pásky ať prodáváte drobné zboží jako šperky, nebo obchodujete s rozměrným zbožím. V případě zájmu o individuální spolupráci kontaktujte naše obchodní oddělení, které vám zašle nabídku na míru. Systém slev a věrnostních bonusů vašemu podnikání ušetří náklady. Nezáleží na tom, máte-li e-shop pouze jako doplněk podnikání a posíláte jen několik kusů balíků týdně – i pro nejmenší podnikatele jsme schopní připravit zajímavé obchodní podmínky.

Zasíláni zboží z vašeho e-shopu zákazníkům s obalovou technikou z mojeobaly.cz nemůže být jednodušší. Registrujte se na našem webu a čerpejte naplno výhod pohodlného a rychlého nakupování obalových materiálů. Spokojeni budete nejen vy, ale hlavně vaši zákazníci.