Domů / Novinky / Druhy lepících pásek
Proč nakoupit u nás
  • Doprava již od 79 Kč.
  • Od 5000 Kč ZDARMA!
  • Vše skladem
  • Dodání do 2 pracovních dní

    

Informace

+420 603 503 855

Po-Pa 8:00-16:00

e-mail: obaly@nwc.cz

Odběr novinek

Druhy lepících pásek

Zde naleznete několika variant, druhů a typů lepicích pásek (LP) rozdělných dle určení.

Standartní lepicí pásky - nejrozšířenější lepicí pásky se používají především pro snadné, rychlé a levné uzavírání kartonů. Jsou opatřeny lepidlem na vodní bázi s vysokým stupněm lepivosti, pomocí kterého snadno a rychle přilnou k povrchu.

Barevné lepicí pásky – standartní pásky s nosičem z PVC a kaučukovým lepidlem. Určeny pro řadu věcí, jako barevné označování a výstražné značení. Nejsou vhodné pro náročné podlahové značení.

Oboustranné lepicí pásky - se používají například při pokládce koberců, PVC podlahových krytin. Pásky mají vysokou pevnost a dlouhodobou lepivou schopnost při lepení na různé povrchy a plochy pomocí silného akrylátového lepidla.

Lepicí pásky s vláknem – se používají u balení kde je kladen větší důraz na zabezpečení materiálů, jako lepení krabic těžkého zboží. Mají vynikající pevnost a nízké pnutí. Pásky jsou vyztuženy sklolaminátovými vlákny se syntetickým kaučukem.

Krepové lepicí pásky – jsou vhodné pro malíře, jako ochrana proti zašpinění při lakování, ale i lepení kartonů, papírů a dalších materiálů. Vhodné pro hrubé i hladké povrchy, nestrhávají barvu z povrchu materiálů a nezanechávají stopy lepidla.

Papírové lepicí pásky – papírové lepicí pásky se používají k lepení lehkého a středně těžkého zboží ( balíky, krabice, papír). Snadno se otevírají, jsou 100% recyklovatelné, snadné třídění odpadu, cenově výhodné. Spolehlivě uzavírají krabice, lze je opatřit potiskem i během přepravy.

Kobercové lepicí pásky – kobercové pásky se pužívají k lepení a spojování koberců, drsných povrchů, těžkých materiálů. Jsou odolné vůči UV záření. Dobře přilnou k většině běžných povrchů.

Elektroizolační lepicí pásky – elektrotechnické a elektronické využití, zejména při izolaci, označení materiálu, lepení a ochrana kabelu, zpomaluje hoření, chrání před elektrickým proudem.

Strojní lepicí pásky – balicí lepicí páska ve strojním návinu pro průmyslové použití. Vhodné pro přelepování papírových i plastových krabic, lepenkových a plastových obalů.

Protiskluzové lepicí pásky – používají se na všechny kluzké povrchy pro pěší a vozidlový provoz. Využití pro skladové, komerční, kancelářské prostory. Mohou být: hrubé, tvarovatelné. Čistitelné mopem, pro mokré, drsné, ale i jemné prostředí.

Kancelářské lepicí pásky – využívají se především v administrativní činnosti, lepení a opravování papíru, dokumentů, ale i školních potřeb. Vyrábí se v několika specifikacích, rozměrech a návinech.

Pro ulehčení práce s těmito páskami jsou vhodné různé odvíječe